Naplánujte si svoji zimní dovolenou nyní,
máme zde ideální podmínky k lyžování

Letní období

Vydejte se na výlet pěšky nebo na kole. V blízkosti naší chaty vedou turistické a cyklistické trasy, které vás zavedou do temných hvozdů i na slunné hřebeny Krkonoš. Na bobovou dráhu, do aquaparku nebo za hudbou můžete zajet do blízkého Špindlerova Mlýna, kam je to pouhých 20 km.

Chcete si odpočinout od civilizace? Usaďte se svými blízkými na zahradě s grilem a prožijte poklidný večer.

parallax background
parallax background
Zimní období

Chata je 200 m od nejoblíbenějšího SKI Areálu Herlíkovice (kotva C) a asi 100 m od lanovky Žalý. Poblíž se nachází SKI Areál Bubákov. Snadno lze přejíždět z jednoho areálu do druhého. 100 m pod chalupou je SKI park pro děti. U nás si na své přijdou i běžkaři.

Dostupnost chaty je autem po celoročně udržované silnici. Zaparkujete u nás 3 auta - v garáži, před ní a vedle chaty. Ostatní mohou parkovat zdarma na centrálním parkovišti 300 m od chaty.

Ubytovací kapacity

V chatě je celkem 12 lůžek ve 4 pokojích (+ 2 přistýlky). Dva pokoje jsou po 3 lůžkách a zbývající dva po 4 lůžkách. Maximální počet ubytovaných osob je 14. Ty obslouží 2 sociální zařízení. Obě patra jsou vybavená oddělenou toaletou a koupelnami se sprchovým koutem.

Pokoj č. 1
4 lůžka

Pokoj č. 2
3 lůžka

Pokoj č. 3
2 lůžka
(+ 2 přistýlky)
+ TV/SAT

Pokoj č. 4
3 lůžka

parallax background
parallax background

Další vybavení chaty

Jako naši hosté budete mít k dispozici vybavenou kuchyň, obývák s TV a satelitem, rádiem s přehrávačem CD, místnost s krbem a menší kuchyňkou. Lyže se ukládají v garáži. Boty na lyže si můžete usušit na vyhřívaném držáku v suterénu chaty. V létě si užít grilování na zahradě.

Na chatě používejte přezůvky, nezapomeňte si je vzít s sebou. Vaše domácí mazlíčky ale s sebou neberte. Podle počtu objednaných osob vám připravíme lůžkoviny. K dispozici je zdarma připojení k wi-fi. Ubytovaní hosté se řídí ubytovacím řádem a ve všech prostorech je zakázáno kouřit. Ke kouření využijte vyhrazený prostor před chatou.


Stravování

Vlastní, s možností využití plně vybavené kuchyně vč. lednice s mrazákem, elektrický sporák, varná konvice, topinkovač, hrnce, talíře a příbory, sklenice, mikrovlnná trouba. V kuchyni jsou k dispozici utěrky a prostředky na mytí nádobí. V prvním patře je další menší lednice.

Pokud nechcete ztrácet čas vařením, stravovat se můžete v nedalekém penzionu nebo ve Vrchlabí.

parallax background

Jarní sezóna

(začíná týden po Velikonocích a končí poslední týden v červnu)

sobota – sobota:
14 500 Kč za celý objekt/týden

Cena za osobu při plném obsazení chaty (14 lidí), je 150 Kč na osobu/noc

Letní sezóna

(začíná první týden v červenci a končí poslední srpnový týden)

sobota – sobota:
15 700 Kč za celý objekt/týden

Cena za osobu při plném obsazení chaty (14 lidí), je 160 Kč na osobu/noc

Podzimní sezóna

(začíná první týden v září a končí poslední týden v listopadu)

sobota – sobota:
14 500 Kč za celý objekt/týden

Cena za osobu při plném obsazení chaty (14 lidí), je 150 Kč na osobu/noc

Zimní sezóna

(začíná první týden v prosinci a končí poslední týden před Velikonocemi)

sobota – sobota:
19 600 Kč za celý objekt/týden

Cena za osobu při plném obsazení chaty (14 lidí), je 200 Kč na osobu/noc

Silvestr a Vánoce:
4 200 Kč za celý objekt/noc (min. 3 noci)

Cena za osobu při plném obsazení chaty (14 lidí), je 300 Kč na osobu/noc

Víkendy

pátek – neděle:
7 000 Kč za celý objekt/víkend

Cena za osobu při plném obsazení chaty (14 lidí), je 250 Kč na osobu/noc
 
Rezervace

Rezervujte si svůj pobyt v naší chalupě


  Adresa

  Chata Herličky
  Herlíkovice 405
  543 02 Vrchlabí


  GPS: 50.6600200N, 15.5960619E


  E-mail: chataherlicky@email.cz
  Tel.: +420 702 126 386


  Na Bali?

  Nemáte chuť vyzkoušet po krásné dovolené v Krkonoších exotiku?

  Ozvěte se Simoně Lafkové
  Tel.: +62 821 452 472 62
  info@balimynahvillas.com
  www.balimynahvillas.com


  Ubytovací řád

  Snažíme se Vám vytvořit co nejpříjemnější prostředí, aby se Vám u nás líbilo a rádi jste se k nám vraceli. Prosíme tedy, abyste si přečetli Ubytovací řád, který je pro hosty v chatě Herličky závazný.

   
  1) Vstup do objektu k ubytování je možný v nástupní den v určené době a to včetně zaparkování vozidla. Místa pro parkování jsou limitovaná: horní parkovací plocha 1 místo, garáž 1 místo, před garáží 1 místo.

  2) Maximální počet ubytovaných osob je 14

  3) Ukončení ubytování, míněno opuštění objektu s předáním chaty, vrácením klíčů, a zpět převzetí kauce je stanoveno do 10:00 v den odjezdu (možno individuálně domluvit s provozním)

  4) Noční klid dodržujte v době od 22:00 do 7:00.

  5) Zamykejte hlavní vchod. Každá sada klíčů obsahuje klíč od hlavního vchodu (horní/spodní), branka (horní/spodní).

  Není dovoleno lyže aj. ukládat uvnitř objektu, používejte na lyže/hůlky prostory v garáži a lyžařskou obuv ukládejte v suterénu na vyhřívané držáky – místnost vedle kotelny. Případně dbejte pokynu ubytovatele.

  6) Z bezpečnostních důvodů je vaření dovolenou pouze v kuchyňce, nikoliv na pokojích, ani v obývacím pokoji. V kuchyňce najdete k dispozici potřebné sady nádobí a příborů. Prosíme, po použití umyjte a vraťte na místo k dalšímu použití.

  7) Ukládání potravin je možné ve 2 lednicích.(1x kuchyň, 1x 1. patro).

  8) Odpady vynášejte průběžně do určené popelnice.

  9) V objektu je nutné přezouvání do domácí obuvi. Vnášet venkovní obuv do pokojů není dovoleno.

  10) Každodenní úklid pokojů provozovatel neposkytuje. Vysavač a úklidové prostředky jsou na chatě k běžnému použití pro Vaši potřebu. Závěrečný celkový úklid chaty je v ceně ubytování.

  11) V celé chatě jsou koberce – dbejte zvýšené opatrnosti, aby nedošlo k jejich znečištění (např. víno, mastnota atd.)

  12) Při odchodu vždy zavírejte okna a zamykejte chatu vč. branky (horní/spodní).

  13) Kouření v celém objektu chaty je přísně zakázáno. Kouření je možné jen venku ve vyhrazeném a označeném prostoru. Manipulace s otevřeným ohněm, není povolena s výjimkou společenské místnosti v suterénu při topení v krbových kamnech. Dětem není manipulace s ohněm povolena.

  14) Je zakázáno jakkoliv manipulovat, přenastavovat, nebo jinak upravovat topný systém, alarmové zabezpečení (vše je ovládáno provozovatelem dálkově) vč. manipulace s elektrorozvody (rozvaděče) a hlavním uzávěrem vody. V případě jakéhokoliv technického problému v průběhu ubytování, je ubytovaný povinen neprodleně kontaktovat provozovatele chaty.
  Platnost od: 1. 9. 2018 / Telefon: +420 702 126 386 / E-mail: chataherlicky@email.cz

  Accommodation rules

  We strive to create the most pleasant environment for you to enjoy and enjoy returning to us. Please be sure to read the Accommodation Rules, which is binding for the guests in Herličky cabin.

   
  1) The entrance to the accommodation is possible on the day of arrival at a specified time including the parking of the vehicle. Parking spaces are limited: upper parking space 1 place, garage 1 place, in front of the garage 1 place.

  2) Maximum Occupancy is 14 

  3) Termination of accommodation, meant leaving the building and handing over the cabin, returning the keys, and back acceptance of the deposit is determined to 10:00 am on the day of departure (can be individually arranged with the operation) 

  4) Silence observe the time from 22:00 to 7:00. 

  5) Lock the main entrance. Each key set contains a key to the main entrance and the gate. It is not allowed to store the skis or the inside of the object, use the ski / scooter spaces in the garage, and store the ski boots in the basement for heated holders - the room next to the boiler room. Observe the owner's instructions.

  6) For safety reasons, cooking is only allowed in the kitchen, not in the rooms or in the living room. In the kitchen you will find the necessary sets of dishes and cutlery. Please wash it off after use and return it to the site for further use. 

  7) Food storage is possible in 2 refrigerators (1x kitchen, 1x 1st floor). 

  8) Dispose of waste only in the designated trash can.

  9) It is mandatory that guess change into home shoes in the cabin. Outdoor footwear is not allowed in rooms. 10) The operator does not provide daily room cleaning. Vacuum cleaners and cleaners are in the cabin for your needs. The final total cleaning of the cottage is included in the price of the accommodation.

  11) Carpets throughout the cabin - pay special attention to avoid contamination (eg wine, grease, etc.) Aaccommodation without pets.

  12) Always close windows and lock the cabin when you leave gates (all of them).

  13) Smoking throughout the cottage is strictly forbidden. Smoking is only possible outside the designated and designated area. Open flame manipulation is not allowed except for a common room in the basement while heating in a fireplace stove. Children are not allowed to handle fire. 

  14) It is forbidden to manipulate, re-set or otherwise modify the heating system, alarm security (everything is controlled by the operator remotely) incl. handling of electrical wiring (distributors) and main water closure. In case of any technical problem during the stay, the accommodated is obliged to contact the hut operator immediately.

  Valid from: 1. 9. 2018 / Phone: +420 702 126 386 / E-mail: chataherlicky@email.cz